216
23.10.2020 Паспорт безпеки на небезпечний вантаж для авіаперевезення: все про документ

Авіаперевезення – швидкий і надійний спосіб відправити вантаж в будь-яку точку світу. Щоб уникнути проблем з оформленням на митниці, постачальники зобов’язані виконувати правила перевезення небезпечних вантажів авіатранспортом. Існує 9 класів класифікації небезпечних речовин, і для кожного передбачена спеціальна упаковка. При порушенні умов перевезення, ряд товарів несе загрозу життю працівникам транспортної служби. Також вони можуть завдати..

ЧИТАТИ
201
16.09.2020 Авіафрахт

Що таке авіафрахт? Свіжий лосось прямо з Норвегії, квіти з Еквадору, полуниця з Каліфорнії, манго з Індії, сири з Франції й м’ясо з Австралії – все це може полетіти в будь-яку точку Землі, повітряним транспортом. Щодня літаки перевозять на борту тонни різних посилок з усього світу. Але і це ще не все. Авіафрахт також використовується..

ЧИТАТИ
201
Переваги кур'єрської доставки

Як швидко і безпечно відправити посилку? Найкраще скористатися послугами кур’єрської компанії. Плюси кур’єрської служби незаперечні, головний з яких – простота всього процесу. Той факт, що існує така компанія, яка буде обробляти відправлення від початку до кінця, обмежує завдання адресанта і бере на себе відповідальність, як відправника, так і одержувача. В яких випадках можуть знадобитися послуги..

ЧИТАТИ
228
Що таке інвойс, і для чого він потрібен

Вирішивши піти по складному шляху торгівлі на міжнародному рівні, будь-який бізнесмен і комерсант повинен добре розбиратися в операціях експорту-імпорту. В тому числі чітко розуміти, що таке інвойс, які його функції, і як його правильно заповнити. Про це ми поговоримо в статті. Інвойс – це основний торговий документ, який супроводжує будь-який вантаж, що відправляється за кордон…

ЧИТАТИ
Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄