203
03.04.2021 Відправити коносамент закордон

Коносамент (Bill of Lading) – документ, який засвідчує той факт, що вантаж був прийнятий морським перевізником. За його умовами, перевізник зобов’язується доставити вантаж у пункт призначення і передати його отримувачу. Перш ніж він відправиться морем у пункт призначення, між відправником і перевізником укладається договір, у якому вказуються різноманітні умови вантажоперевезення і спосіб, у який буде..

ЧИТАТИ
224
Доставка закордонного паспорта і паспорта моряка

Закордонний паспорт і паспорт моряка — надважливі документи, втрата яких може завдати багато неприємностей їх власнику, а на відновлення знадобиться чимало часу і фінансових ресурсів. Однак у деяких випадках необхідне пересилання цих документів. Так, наприклад, може виникнути необхідність відправлення закордонного паспорта для оформлення візи у консульство країни, яка не має свого посольства на території України…

ЧИТАТИ
231
Доставка дипломів, трудових, свідоцтв про народження

Втрата документів може вилитись не лише у грошові витрати, але й у вкрай неприємний і тривалий процес відновлення. Тим не менш, у деяких випадках відправлення цих документів по Україні та закордон — необхідність. Так, наприклад, часто трапляються ситуації, коли підприємству потрібно повернути трудову книжку працівнику, який був звільнений або звільнився самостійно, після чого виїхав з..

ЧИТАТИ
220
23.10.2020 Паспорт безпеки на небезпечний вантаж для авіаперевезення: все про документ

Авіаперевезення – швидкий і надійний спосіб відправити вантаж в будь-яку точку світу. Щоб уникнути проблем з оформленням на митниці, постачальники зобов’язані виконувати правила перевезення небезпечних вантажів авіатранспортом. Існує 9 класів класифікації небезпечних речовин, і для кожного передбачена спеціальна упаковка. При порушенні умов перевезення, ряд товарів несе загрозу життю працівникам транспортної служби. Також вони можуть завдати..

ЧИТАТИ
Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄