Прорахунок

Часто задавані питання

Про наш сервіс

Хто ми?

GlobalPost – логістична компанія з сучасним і надійним сервісом вантажоперевезень і доставок різної складності до будь-якого куточка планети. Переважна кількість наших клієнтів – юридичні особи або СПД. Компанія GlobalPost робить акцент на швидкість, якість і гнучкість.

Чим GlobalPost відрізняється від інших?

У нашому арсеналі широкий ряд послуг – від експрес-доставки по Україні, до міжнародної доставки в будь-яку точку світу. А ще у нас є калькулятор, де ви самостійно можете розрахувати вартість і терміни доставки в залежності від терміновості.

Що доставляє GlobalPost?

Ми працюємо у сфері доставки документів і невеликих посилок масою до 30 кг. Доставка вантажів здійснюється по містах України, також пропонуємо послуги по міжнародній доставці будь-яких посилок, за невеликим винятком, займаємося доставкою морських контейнерів, надаємо послуги з авіафрахту.

Що НЕ доставляєтGlobalPost?

Компанія не займається доставкою тих посилок, які заборонені до перевезення законом, наприклад, гроші, наркотичні речовини та ін.
З повним списком заборонених до пересилання предметів ви можете ознайомитися тут.

Ви приносите тільки по Києву?

Ми працюємо по всій Україні! У нас також працює міжнародна доставка посилок і документів – ви можете відправити свій вантаж в з будь-якої точки світу!

Про тарифи на доставку

Яка вартість доставки по Києву?

Доставка по місту Київ для наших клієнтів складає 100 грн за пакет або посилку вагою до 2 кг.

Яка вартість доставки по Україні?

Ціна за доставку залежить від напрямку, типу відправки, ваги та оголошеної вартості. Стандартна експрес-доставка становить 120 грн за пакет у великі міста. Розрахувати вартість доставки в інші регіони України ви можете самостійно за допомогою Калькулятора.

Яка вартість міжнародної доставки?

Ціна за доставку залежить від напрямку, типу відправки, ваги та оголошеної вартості. Розрахувати вартість міжнародної доставки ви можете самостійно за допомогою Калькулятора. Наприклад, вартість відправки документів за кордон становить: в США – від 1414 грн, в Китай – от 1831 грн, у Європу – от 1274 грн.

Про специфіку роботи

Як зробити замовлення?

Зробити замовлення можна у 3 способи:

1. Телефоном, або Viber.

2. Через e-mail office@globalpost.ua. У листі вкажіть ПІБ, контактні телефони відправника і одержувача, адреси – звідки забрати та куди доставити посилку і вартість відправлення (якщо необхідна зворотна доставка грошових коштів відправнику).

3. Замовити виклик кур’єра на нашому сайті.

*Оформлення доставки через Особистий кабінет на сайті стане доступним після підписання з нами договору на співпрацю.

Режим роботи служби доставки

Приймаємо заявки та доставляємо посилки адресатам за графіком з понеділка по п’ятницю: 08: 00-18: 00. Щосуботи та неділях ми працюємо в залежності від обсягів і наявності замовлень у вихідні дні.

Чи потрібно чекати підтвердження замовлення по телефону?

Кожна заявка обробляється вручну і в разі виникнення питань, оператор зателефонує вам для уточнення. Заявки, створені само-
стійно в Особистому кабінеті, найчастіше обробляються автоматично. Після процедури оформлення заявки вам на пошту надійде лист з підтвердженням замовлення.

Час обробки заявки оператором становить до 15 хвилин.

Чи можна оформити замовлення по телефону?

Можете зв’язатися з нами за телефоном і ми оформимо замовлення. Проте, щоб уникнути ризиків неправильно записати інформацію з ваших слів, найкраще відправити дані в письмовому вигляді.

Найбільш оптимальні варіанти замовлення – Viber, электронна пошта.

Як правильно упакувати замовлення перед відправкою?

Переконайтеся, що вміст посилки не заборо-
нено до доставки. Упаковка повинна бути надійною і захищати вантаж від механічних пошкоджень, можливих при транспортуванні автомобільним та авіатранспортом.

Упаковка посилки – зона відповідальності відправника. Ми ж можемо за додаткову плату зробити це за вас.

Для упаковки листів та іншої кореспонденції ми безкоштовно надаємо картонні конверти з переробленої сировини.

Переконайтеся, що ви доклали до відправлення правильно заповнену авіанакладну. Кур’єр при прийомі відправлення залишить вам підписану копію вашої авіанакладній.

Доступні країни для експорту

Експорт

Список усіх країн

Доступні країни для імпорту

Імпорт

Список усіх країн

Виникли запитання?

Звертайтеся до професіоналів    та прочитав(ла) політику конфеденціальності

    Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.