Міжнародна доставка

Міжнародна доставка посилок і документів GlobalPost – це якісний швидкий і зручний сервіс, доступний в 220 країнах світу. Досвід, знання і технічні можливості GlobalPost дозволяють організувати доставку термінових документів і посилок в найкоротші терміни в будь-яку точку світу.

Технічні засоби, сучасні технології та досвід співробітників компанії GlobalPost дозволяють виконувати міжнародну доставку вантажів в будь-який регіон планети за максимально короткий термін.


Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами


В якості головного партнера компанії виступає один зі світових лідерів міжнародних служб доставки – United Parcel Service (UPS). Партнерська угода між GlobalPost і UPS діє з 2015 року. Компанія UPS (www.ups.com) – одна зі світових лідерів в області експрес-доставки.

Географія доставки посилок

Найпопулярнішими напрямками доставки посилок з України є:

Розрахунок вартості міжнародного перевезення

Тарифи на міжнародну доставку в найпопулярніші країни вказані на нашому сайті. Щоб прорахувати вартість відправлення не документального характеру або документів вагою понад 1 кг просимо вас користуватись нашим тарифним калькулятором, або зв’язуватися з нашими менеджерами по телефону, або за допомогою ваших улюблених месенджерів.

Для розміщення замовлення на послугу міжнародна доставка ви можете викликати кур’єра до себе додому, або в офіс, заповнивши форму на сайті, або зателефонувавши нашим операторам за номерами телефонів

Щоб розрахувати вартість послуг з експрес-доставки вашої посилки скористайтеся нашим калькулятором.

Тарифи для міжнародної доставки

Експрес-доставка по всьому Світу

Переваги термінової міжнародної доставки від GlobalPost очевидні для кожного клієнта:

  • працюють представництва по всій Україні;
  • повний спектр вантажоперевезень будь-якої складності;
  • надійність і безпека поштових відправлень гарантована;
  • забезпечується конфіденційність відправлень;
  • привабливі тарифи, вигідні для клієнтів;
  • можна відстежити міжнародну посилку в будь-якій точці світу.

Менеджери компанії допоможуть дізнатися терміни виконання міжнародної експрес доставки, а також розрахувати її вартість.
Для зручності замовників на сайті доступний онлайн калькулятор з розрахунками тарифів по будь-яким країнам. Окрім того, для оперативного зв’язку з менеджерами можна використовувати Viber. Або будь-який інший месенджер, до якого ви звикли.

Відправлення посилок з України за кордон

Міжнародна доставка посилок за допомогою GlobalPost – це можливість відправляти вантажі будь-яких габаритів і ваги. Щоб замовити послугу і відправити міжнародну посилку, можна приїхати до нас, або залишити заявку на сайті, зателефонувати. Для більшої зручності клієнтів передбачена можливість викликати кур’єра за адресою.

Ми використовуємо сучасні вантажні та пасажирські літаки для виконання міжнародної доставки посилок з України.
Місцезнаходження будь-якої міжнародної посилки можна відстежити за допомогою зручної трекінг-системи, вона дозволяє точно дізнатися, де в цей момент знаходиться вантаж.

Відправлення документів з України за кордон

Ще одна популярна послуга GlobalPost – міжнародна доставка документів за кордон. Визначити тариф для міжнародної доставки документів в будь-яку країну світу можна за допомогою інформації, розміщеної на сайті компанії.

Звернувшись до служби доставки документів за кордон, клієнт GlobalPost може бути впевнений, що його документація буде доставлена ​​адресату максимально швидко, у повній цілості.

Якщо у вас виникли додаткові питання ви завжди можете написати нам на е-мейл office@globalpost.ua, або скористатися Viber для оперативного зв’язку з нашими менеджерами.

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄