ДІЗНАЙСЯ ПОДРОБИЦІ ПРО КОМПАНІЮ GLOBAL POST

GlobalPost – курєрська компанія, яка займається повним спектром авіа і авто-перевезень і доставок різної складності в будь-який куточок планети. Обслуговування клієнтів завжди проводиться на вищому рівні, а також гарантована швидкість перевезення, збереження вантажів і відповідність клієнтським вимогам.

До важливих переваг відносяться:

  • робота по всьому світу;
  • надійність доставки;
  • є представництва по Україні та Європі;
  • оптимальні ціни;
  • висока швидкість.

Компанія GlobalPost пропонує прямо зараз стати нашим клієнтом! Пишіть на е-мейл office@globalpost.ua або телефонуйте нашим менеджерам для отримання відповідей на свої питання.

ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ

РЕЗУЛЬТАТИ
ДІЙСНОСТІ

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

перевезених вантажів

999+

безпека перевезення

100%

одиниць техніки

25+

ВІДГУКИ

Костянтин

Хочу подякувати сервіс GlobalPost за уважність і сумлінність в роботі. Замовляв термінову доставку документів до Польщі. Доставили швидко, без затримок, в цілості.

Лариса

Якісно і швидко! Дуже задоволена роботою. Рекомендую.

Дмитро

Наша компанія задоволена сервісом GlobalPost - вантаж доставляють вчасно, професійний підхід до роботи і оперативна реакція в разі виникнення різних нестандартних ситуацій. Рекомендуємо звертатися в компанію всім, хто шукає надійного перевізника посилок і вантажів по всьому світу.

Олексій

Вирішив скористатися послугами сервісу доставки вантажів GlobalPost і сміливо можу рекомендувати іншим компаніям: якісне надання послуг, чітке, оперативне і своєчасне виконання договірних зобов'язань. Вдячний за співпрацю!

Ганна

Служба доставки працює оперативно. Всі поставлені завдання і питання завжди вирішуються максимально швидко і професійно.

Володимир

Дякую компанії ГлобалПост за високоякісний професіоналізм в сфері міжнародних вантажних перевезень. Сервіс гарантує дотримання всіх термінів з перевезень, забезпечує збереження вантажу, а також надає всю інформацію про місцезнаходження вашого замовлення на всіх етапах його транспортування.

КОМПАНИЯ GLOBAL POST

Історія організації почалася в 2008-му році. З цього моменту компанія займає лідируючі позиції і радує клієнтів якісним сервісом. За роки роботи GlobalPost змогла завоювати довіру сотні клієнтів і виконати чимало замовлень на вищому рівні. У 2015-му році було підписано партнерську угоду з компанією UPS. Це дозволило розвивати сервіс доставки за кордон. Компанія GlobalPost працює в сфері доставки документів і невеликих посилок масою до 30 кг. Наголос робиться на швидкість, якість і гнучкість підстроювання під клієнтські вимоги. Організація готова виконати найскладніші і дивні доручення за доступними цінами.

ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ

Звертайтеся до професіоналів

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄