ДІЗНАЙСЯ ПОДРОБИЦІ ПРО КОМПАНІЮ GLOBAL POST

GlobalPost – логістична компанія, яка займається повним спектром вантажоперевезень і доставок різної складності в будь-якого куточка планети. Обслуговування клієнтів завжди проводиться на вищому рівні, а також гарантована швидкість перевезення, збереження вантажів і відповідність клієнтським вимогам.

До важливих переваг відносяться:

  • робота по всьому світу;
  • надійність перевезень;
  • є представництва по Україні;
  • доступні ціни;
  • висока швидкість.

Компанія GlobalPost пропонує прямо зараз стати нашим клієнтом! Пишіть або телефонуйте нашим менеджерам для отримання відповідей на свої питання.

ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ

РЕЗУЛЬТАТИ
ДІЙСНОСТІ

ДІЗНАТИСЯ ВАРТІСТЬ

перевезених вантажів

999+

безпека перевезення

100%

одиниць техніки

25+

ВІДГУКИ

Имя

Компания

Отзыв

Имя

Компания

Отзыв

Имя

Компания

Отзыв

Имя

Компания

Отзыв

Имя

Отзыв

Имя

Отзыв

КОМПАНИЯ GLOBAL POST

Історія організації почалася в 2008-му році. З цього моменту компанія займає лідируючі позиції і радує клієнтів якісним сервісом. За роки роботи GlobalPost змогла завоювати довіру сотні клієнтів і виконати чимало замовлень на вищому рівні. У 2015-му році було підписано партнерську угоду з компанією UPS. Це дозволило розвивати сервіс доставки за кордон. Компанія GlobalPost працює в сфері доставки документів і невеликих посилок масою до 30 кг. Наголос робиться на швидкість, якість і гнучкість підстроювання під клієнтські вимоги. Організація готова виконати найскладніші і дивні доручення за доступними цінами.

ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ

Звертайтеся до професіоналів

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄