ДІЗНАЙСЯ ПОДРОБИЦІ ПРО КОМПАНІЮ GLOBAL POST

GlobalPost – ваш надійний партнер

Логістична компанія GlobalPost доставляє документи та посилки по Україні та за кордоном. Своїм клієнтам ми пропонуємо не лише якісні послуги, але й низку переваг, завдяки яким ми залишаємося кращими уже більше 10 років. Наші стандарти:

 • увага до клієнтів та їхніх побажань;
 • якісний сервіс на всіх етапах;
 • відкритість до спілкування.

Ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємось, щоб залишатись кращими на ринку.

Кілька слів про GlobalPost

Компанія була заснована у 2008 році. За більш ніж десятирічний досвід роботи ми зарекомендували себе як відповідальні партнери. Підтвердження цього – більше тисячі виконаних вчасно замовлень та 100% довіра наших клієнтів.

З 2015 року GlobalPost є партнером міжнародної компанії UPS. Це дало змогу розширити перелік послуг з доставки, у тому числі за кордон.

Ми пропонуємо кур’єрські послуги з доставки документів та вантажів до 30 кг. Спосіб доставки – авіа- та автоперевезення в межах України та всього світу.

Що ми пропонуємо клієнтам?

Команда GlobalPost – це професіонали своєї справи, які дотримуються корпоративних цінностей та дбають про клієнтів. До переліку основних послуг належать:

 • доставка документів «з рук в руки»;
 • експрес-доставка невеликих вантажів;
 • перевезення по Україні та за кордон;
 • додаткові послуги – повторна доставка, переадресація, кур’єрська доставка у вихідні та святкові дні.

GlobalPost надає не лише послуги з доставки. Клієнти можуть також звернутися за консультацією щодо правильного оформлення посилки (особливо якщо адресат знаходиться в іншій країні). Якщо через певні причини клієнт не хоче або не може самостійно вирішувати подібні питання, компанія допоможе зібрати необхідний пакет документів.

Наша компанія має ряд переваг, які допомагають утримувати лідерські позиції на ринку:

 1. Швидкість та точність. Замовляючи доставку, кожен клієнт може розраховувати на те, що його посилка дійде до адресата у точно вказаний час.
 2. Надійність. Кур’єри дбають не лише про вчасне виконання замовлення, але й цілісність довіреного вантажу.
 3. Широка географія. Компанія має представництва в Україні та за кордоном і здійснює перевезення вантажів у будь-яку країну світу.
 4. Клієнтоорієнтованість. Кожен замовник при зверненні отримує кваліфіковану консультацію з усіх питань. Також діє постійна клієнтська підтримка – менеджери готові відповісти на усі питання.

Компанія пропонує свої послуги корпоративним і приватним клієнтам – від дрібних виробників внутрішнього ринку до підприємств, які спеціалізуються на зовнішньоекономічній діяльності.

Замовлення і вартість послуг у GlobalPost

Щоб стати клієнтом компанії, можна скористатись одним із доступних способів зв’язку:

 • подзвонити по одному з вказаних на сайті номерів;
 • заповнити онлайн-форму;
 • написати на електронну адресу.

Також можна замовити зворотній зв’язок від менеджерів або скористатися одним із популярних месенджерів.

Компанія дотримується гнучкої цінової політики. Для постійних клієнтів діють знижки та послуги з відтермінування платежів (до 45 днів).

Вартість доставки по Україні чи за кордон можна розрахувати на сайті за допомогою онлайн-калькулятора або звернутися до менеджерів компанії.

Постійні клієнти можуть створити особистий кабінет, за допомогою якого можна швидко та зручно зробити накладну для відправки. Зареєструватися можна на офіційному сайті.

Компанія GlobalPost турбується про своїх клієнтів і прагне стати кращим помічником для кожного!

До важливих переваг відносяться:

 • робота по всьому світу;
 • надійність доставки;
 • є представництва по Україні та Європі;
 • оптимальні ціни;
 • висока швидкість.

Компанія GlobalPost пропонує прямо зараз стати нашим клієнтом! Пишіть на е-мейл office@globalpost.ua або телефонуйте нашим менеджерам для отримання відповідей на свої питання.

ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ

КОМПАНИЯ GLOBAL POST

Історія організації почалася в 2008-му році. З цього моменту компанія займає лідируючі позиції і радує клієнтів якісним сервісом. За роки роботи GlobalPost змогла завоювати довіру сотні клієнтів і виконати чимало замовлень на вищому рівні. У 2015-му році було підписано партнерську угоду з компанією UPS. Це дозволило розвивати сервіс доставки за кордон. Компанія GlobalPost працює в сфері доставки документів і невеликих посилок масою до 30 кг. Наголос робиться на швидкість, якість і гнучкість підстроювання під клієнтські вимоги. Організація готова виконати найскладніші і дивні доручення за доступними цінами.

ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ

Звертайтеся до професіоналів

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄