235
23.09.2021 Перевезення тварин за кордон

Перевезення тварин за кордон: як перевезти і що для цього потрібно Узяти з собою домашню тварину, їдучи в іншу країну, хочуть багато людей, але доведеться зіткнутися з деякими труднощами, які важко передбачити. Хоча це цілком досяжна мета. Звичайно, всі держави побоюються того, що тварини привезуть із собою інфекції, тому були посилені норми їх ввезення. Для..

ЧИТАТЬ
220
13.09.2021 Як відправити дорогоцінні й напівкоштовні камені і метали за кордон

Відправлення дорогоцінних і напівкоштовних каменів за кордон регулюється митним законодавством України. Митне оформлення такого вантажу передбачене спеціальним документом, що визначає порядок пересилання дорогоцінних металів, напівкоштовних і дорогоцінних каменів. Поняття і оформлення перевезення дорогоцінних металів і каменів на митниці Під дорогоцінними каменями зазвичай законодавці мають на увазі мінерали, видобуті природним шляхом, а не створені штучно. Серед..

ЧИТАТЬ
212
Перевезення тварин за кордон: як перевезти і що для цього потрібно

Узяти з собою домашню тварину, їдучи в іншу країну, хочуть багато людей, але доведеться зіткнутися з деякими труднощами, які важко передбачити. Хоча це цілком досяжна мета. Звичайно, всі держави побоюються того, що тварини привезуть із собою інфекції, тому були посилені норми їх ввезення. Для цього потрібно зробити кілька кроків. Вивчити вимоги країни У багатьох країнах..

ЧИТАТЬ
206
03.04.2021 Отправить коносамент за границу

Коносамент (Bill of Lading) – документ, который удостоверяет тот факт, что груз был принят морским перевозчиком. По его условиям, перевозчик обязуется доставить груз в пункт назначения и передать его получателю. Прежде чем он отправится морем в точку назначения, между отправителем и перевозчиком заключается договор, в котором указываются различные условия грузоперевозки и то, как будет произведена..

ЧИТАТЬ
Спасибо, что выбрали нас!
Наш менеджер свяжется с Вами! 😄