Ціни

Переваги кур'єрської доставки

Як швидко і безпечно відправити посилку? Найкраще скористатися послугами кур’єрської компанії. Плюси кур’єрської служби незаперечні, головний з яких – простота всього процесу. Той факт, що існує така компанія, яка буде обробляти відправлення від початку до кінця, обмежує завдання адресанта і бере на себе відповідальність, як відправника, так і одержувача.

В яких випадках можуть знадобитися послуги кур’єра?

Кур’єрська доставка найчастіше використовується для невеликих і легких вантажів, таких як:

 • документи;
 • книги;
 • квіти та подарунки;
 • косметика;
 • одежа взуття;
 • інші товари, які можна вважати легкими для перевезення.

Кур’єрські послуги відрізняються, залежно від швидкості доставки, типу відправлення і специфікацій конкретної кур’єрської компанії.

Основні плюси кур’єрської доставки

Нижче представлені переваги кур’єрської доставки, які ще раз переконують в доцільності користування даною послугою.

Економія грошей

Як правило, вартість кур’єрської доставки вдвічі нижче, ніж та сума, яку доведеться витратити на самостійну транспортування товару. Більшість кур’єрських служб стягують плату, залежно від розміру і ваги посилки. Уважно вивчіть ринок і виберіть пропозицію, найбільш підходяще для вашого бюджету.

Відсутність витрат на обслуговування транспорту

Користуватися послугами кур’єра надзвичайно зручно. Клієнту зовсім не обов’язково виходити з дому, щоб відправити посилку. Співробітник кур’єрської компанії забере її та доставити в руки одержувачу. Немає потреби експлуатувати власний транспорт – немає додаткових витрат на його обслуговування.

Просте замовлення послуги

Замовити кур’єра дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це зателефонувати в транспортну компанію і повідомити про свою потребу в доставці посилки. Іноді необхідно вказати такі дані, як габарити або вага відправлення. Відповіді на такі питання варто підготувати заздалегідь. Сьогодні найпростіше замовити послугу через Інтернет.

Відсутність необхідності застосування власної упаковки

Щоб відправити посилку, більше не потрібно шукати порожні коробки, сумки або пакети. Компанія-постачальник, за символічну плату, запропонує паперові ящики та інші види упаковки, все надійно упакує перед відправкою, а ще гарантує, що по дорозі посилка не загубиться і не пошкодиться.

Контроль виконання замовлення

Надійний кур’єр – це той, який стежить за переміщенням вантажу і може в будь-який момент дати інформацію, де він знаходиться і коли прибуде в кінцеву точку. Доставляючи посилку, кур’єр переконається, що віддає її в руки саме тій людині, якій вона призначалася.

доставка курьером заказать

Переваги кур’єрської доставки GlobalPost

Логістична компанія готова запропонувати краще рішення кур’єрської доставки за найвигіднішими цінами. Ми займаємося повним спектром доставок будь-якої складності в усі точки земної кулі. Так кур’єрська доставка GlobalPost має незаперечні плюси – це:

 • високий рівень обслуговування;
 • швидкість доставки;
 • гарантія збереження посилок;
 • надійність перевезень;
 • кращі професіонали логістики в Україні;
 • наявність філій по Україні;
 • лояльні ціни.

Ми співпрацюємо, як з компаніями, так і з приватними особами.
Скористайтеся послугами GlobalPost прямо зараз. Переконайтеся самі, що кур’єрська доставка – це просто і зручно!

Виникли запитання?

Звертайтеся до професіоналів
Залиште свої дані і ми зв’яжемося з вами


  та прочитав(ла) політику конфеденціальності

  Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.