ПОСЛУГА КУР'ЄРА

Компанія GlobalPost здійснює кур’єрську доставку по Україні і всьому світу оперативно і за справедливими цінами. Головне достоїнство – прогресивна  система роботи і взаємодії з кур’єрами і партнерами. З її допомогою виконується швидка доставка документів, посилок і цінних вантажів в будь-які куточки світу.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

швидко

Висока швидкість роботи кур'єрської служби в Києві - важлива перевага. Відправка можлива день в день (список міст уточнюйте у оператора), а в обласні центри - за 1-2 дня і не більше.

зручно

Співпраця зі службою доставки по Україні під назвою GlobalPost дійсно зручне. На зв'язку кваліфіковані менеджери, які дадуть відповідь на будь-які питання.

куди завгодно

Експрес доставка по Україні допоможе доставити будь-які вантажі, у тому числі і товари з інтернет-магазинів, в будь-яку точку країни.

завжди на зв'язку

Ви можете в будь-який зручний для вас момент часу зв'язатися з менеджерами компанії.

GlobalPost - служба доставки по Україні, яка пропонує оперативність, збереження вантажу і точну відповідність вимогам.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Співпрацювати з такою компанією зручно, вигідно і комфортно. Всі інші послуги швидкої доставки по Україні обговорюються індивідуально з клієнтом. GlobalPost може знайти спільну мову з кожним замовником. Компанія готова запропонувати дійсно кращий сервіс. Компанія GlobalPost здійснює кур'єрську доставку по Україні і всьому світу оперативно і за прийнятними цінами. Головне достоїнство - прогресивна логістична система. З її допомогою виконується швидка доставка документів, посилок і цінних вантажів в будь-які куточки світу.

Кур’єрська доставка по Україні та світу

GlobalPost готовий запропонувати кожному клієнту вигідні умови співпраці. Замовляючи кур’єрську доставку по Україні в цій компанії, ви можете розраховувати на такі види послуг:

  • обмін потрібними документами;
  • логістична підтримка розсилок масового типу, потрібних для просування компаніями певних послуг або товарів (причому враховуються всі клієнтські побажання і переваги);
  • формат «вантаж», а також експрес-доставка (в тому числі контрактів, зразків, запчастин, кореспонденції і будь-яких інших вантажів або посилок).

Всі інші послуги швидкої доставки по Україні обговорюються індивідуально з клієнтом. GlobalPost може знайти спільну мову з кожним замовником. Компанія готова запропонувати дійсно кращий сервіс:

доставка кур’єром в інші міста приємно здивує вартістю, що вигідно відрізняє GlobalPost від інших служб доставки;
швидше за все доставляються посилки в обласні центри. Важлива перевага доставки від GlobalPost є можливість доставити вантаж в будь-який куточок країни протягом 5 діб або менше;
наші менеджери завжди доступні та зорієнтують щодо місцезнаходження вашого вантажу або підкажуть, коли чекати посилку. Особливо затребувана доставка з рук в руки, яка дозволяє уникнути посередників і забезпечити максимальну оперативність.

Терміни доставки

Послуга доставки кур’єром радує оперативністю:

  • в обласні центри час транспортування – 1-2 дні;
  • в інші міста України – 2-5 робочих днів.

Додатково діє послуга супер експрес. Доставка в великі міста день в день.

Для замовлення телефонуйте за багатоканальним телефоном компанії або користуйтеся спеціальною формою замовлення кур’єра. Менеджер оперативно з вами зв’яжеться та уточнить всі деталі.

Хочете отримати безкоштовну консультацію?

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄