Ціни

Доставка закордонного паспорта і паспорта моряка

Закордонний паспорт і паспорт моряка — надважливі документи, втрата яких може завдати багато неприємностей їх власнику, а на відновлення знадобиться чимало часу і фінансових ресурсів. Однак у деяких випадках необхідне пересилання цих документів. Так, наприклад, може виникнути необхідність відправлення закордонного паспорта для оформлення візи у консульство країни, яка не має свого посольства на території України. Що стосується паспорта моряка, то для продовження строку його дії особа, яка знаходиться закордоном, повинна відправити цей документ в Україну. Після цієї процедури паспорт має бути повернений моряку. При цьому абсолютно неприпустимі будь-які затримки.
Куди варто звертатися?

Для вирішення питання з доставкою закордонного паспорта чи паспорта моряка в іншу країну можна зайнятися цим самостійно, що виллється у значні трати як по часу, так і з фінансової точки зору. Тому краще за все довірити це завдання службі кур’єрської доставки, яку виконує компанія Global Post.

До переваг такого рішення відносять:

  • високу швидкість доставки цінного документа без ризику його втрати (пошкодження, крадіжки, знищення);
  • передачу документа виключно у руки обраної людини;
  • охоплення більшості регіонів.

При цьому вартість кур’єрської доставки значно нижча тієї суми, яка знадобиться для перевезення закордонного паспорта або паспорта моряка власними силами.

Виникли запитання?

Звертайтеся до професіоналів
Залиште свої дані і ми зв’яжемося з вами


    та прочитав(ла) політику конфеденціальності

    Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.