Ціни

Доставка дипломів, трудових, свідоцтв про народження

Втрата документів може вилитись не лише у грошові витрати, але й у вкрай неприємний і тривалий процес відновлення. Тим не менш, у деяких випадках відправлення цих документів по Україні та закордон — необхідність. Так, наприклад, часто трапляються ситуації, коли підприємству потрібно повернути трудову книжку працівнику, який був звільнений або звільнився самостійно, після чого виїхав з території нашої країни. В іншій ситуації трудовий емігрант повинен підтвердити наявність вищої освіти, перебуваючи закордоном, для чого йому потрібен диплом.
Як вирішити проблему?

Диплом, свідоцтво про народження або трудовий документ можна відвезти самостійно, але це супроводжується значними фінансовими витратами, потребує чимало часу і може бути небезпечно. Набагато зручніше довірити таке завдання службі кур’єрської  доставки, яку, наприклад, здійснює компанія  Global Post.

До переваг такого варіанту можна віднести:

  • оперативність доставки цінних документів;
  • надійність — ризик втрати документа зводиться до мінімуму;
  • перевезення документів у більшість країн та регіонів.

Варто також зазначити, що відправлення-отримання диплома, свідоцтва про народження чи трудових документів виконується за принципом «із рук в руки».

Виникли запитання?

Звертайтеся до професіоналів
Залиште свої дані і ми зв’яжемося з вами


    та прочитав(ла) політику конфеденціальності

    Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.