Прорахунок

Новини

Нові тарифи
29.07.2022

Шановні друзі, партнери і клієнти.

Сьогодні ми оновлюємо наші тарифи на доставку з Україну до світу і на доставку в Україну.

Допомога волонтерам
16.03.2022

Шановні друзі

В нас гарна новина. Ми відкрили склад в Словаччині і склад в Ужгороді.

Спільно з нашим партнером БФ “Братів Чурило” ми маємо наразі технічну можливість доставляти гуманітарну допомогу з країн ЄС в Україну. Це може бути і продукти харчування і обладнання для військових і усе інше. Послуги складу надаються безкоштовно, послуги перевезення – за символічну оплату на паливо.

Задля цього нам потрібно доставити вантаж на наш склад в місті Кошище і оформити пакет документів. Після цього ми перевозимо вантаж на наш склад в місті Ужгород і далі або передаємо отрімувачу зи складу, або надсилаємо кінцевим отримувачам.

Наразі в нас є можливість доставляти вантажі залізничним траснпортом у спец вагонах безпосередньо до усіх міст України, куди курсують потяги Укрзалізниці з міст Мукачево, або Ужгород.

За деталями просимо звертатись за номерами телефонів +380637772686, або +380993072326

Новий сайт
16.03.2022

Шановні друзі
Ми завантажили нову версію сайту.
Наразі ми продовжуємо надавати послуги з доставки по містам України, в яких не ведуться активні бойові дії. Також ми надаємо послуги з міжнародної доставки посилок, документів, вантажів як з України, так і в Україну.

Віримо в ВСУ!

Новий сервіс
28.03.2022

Шановні друзі
Ми заключили партнерьский контракт з компаніями DPD та FedEx

вмдтепер ми маємо можливість надавати послуги доставки по країнам ЄС та по всьому світові.

Актуальні тарифи в нашому калькуяторі

Віримо в ВСУ!

Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.