Ціни

Доставка зразків вугілля за кордон

Незважаючи на значне зниження видобутку вугілля, Україна залишається його постачальником для багатьох країн. Його використовують як енергетичне паливо, сировину для металургійної та хімічної промисловості. Наша країна входить у перелік 15 держав, де видобувають вугілля. Його експорт Україною в 2020 році склав 2,55 тис. т. Відправлення проб для лабораторних випробувань — один із найважливіших етапів у вивченні якості і споживчої цінності корисної копалини в порівнянні із заявленими постачальником.
Зараз досить складно відправити кам'яне вугілля за кордон, не маючи спеціальної ліцензії, яка видається Мінекономрозвитку за погодженням із Міненерговугілля. Також варто врахувати, що доставка проб вугілля за кордон має багато обмежень і спеціальних вимог для оформлення митних і супровідних документів.
Оперативна доставка зразків кам'яного вугілля за кордон з GlobalPost — найкраще рішення

Якщо постачальник бажає відправити арбітражні проби за кордон, він може скористатися послугами компанії GlobalPost, яка здійснює доставку по всьому світу. Завдяки прогресивній логістичній системі ми доставляємо зразки в короткі терміни, а також забезпечимо:

  • високий рівень обслуговування;
  • збереження посилки;
  • лояльні ціни.

Скориставшись нашими послугами, ви уникнете непотрібних клопотів, адже наша компанія надає своїм клієнтам цілий ряд послуг із митного оформлення. Щоб без зайвих витрат і подальших ускладнень відправити зразки, звертайтеся до наших фахівців — експертів в області митного законодавства нашої країни, які готові виконати завдання будь-якої складності.

Виникли запитання?

Звертайтеся до професіоналів
Залиште свої дані і ми зв’яжемося з вами


    та прочитав(ла) політику конфеденціальності

    Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.