Основні терміни та визначення експрес доставки

Експрес накладна

Для транспортування кожного вантажу через мережу необхідно заповнити експрес накладну – це допоможе своєчасно, точно і надійно доставити вантаж:

  • Вона підкаже співробітнику, куди прямує ваше відправлення, в яких послугах Ви потребуєте і яким чином Ви плануєте здійснити оплату транспортування.
  • Вона містить умови надання наших послуг. Будь ласка, ознайомтеся уважно з цими умовами, бо вони обмежують і в деяких випадках виключають нашу відповідальність.
  • Вона є підтвердженням транспортування і містить унікальний номер, за допомогою якого Ви можете відстежити рух Вашого вантажу на нашому веб-сайті.
  • Вона інформує митні органи про вміст Вашого вантажу, що сприяє швидкому проходженню митних процедур і прискорює доставку.

Відправлення – будь-які документи, особисті речі (багаж), матеріали, обладнання та їх частини, інші вантажі, безпечні, не заборонені або необмежені до доставках чинним на території обслуговування, передані Відправником Globalpost в порядку, встановленому Правилами надання послуг кур’єрської доставки відправлень Globalpost , затвердженими Виконавцем, для доставки Одержувачу за окремою експрес накладною.

Відправлення документального характеру (документи) – будь-яка інформація на паперових носіях, що не має промислової вартості.

Відправлення не документального характеру (не документ) – будь-який вміст, що має промислову вартість.

Відправник – особа, зазначена в експрес накладної в графі «Відправник», яким є Клієнт або інше правоздатна юридична особа або дієздатна фізична особа, його довірена, уповноважена, посадова чи службова особа, яка передає окреме Відправлення GlobalPost.

Одержувач – особа, зазначені в експрес накладної в графі «Одержувач», яким є Клієнт або інше правоздатна юридична особа або дієздатна фізична особа, його довірена, уповноважена посадова чи службова особа, які отримують окреме Відправлення від Виконавця. Для одержувачів з пропускним режимом на територію під одержувачем розуміється охорона, вахтер, служба безпеки, ресепшен.

Платник – вказане Відправником, шляхом внесення відповідної позначки та / або коду Платника в розрахунковій системі Виконавця в графу «Оплата / Payment» експрес накладної, особа (Клієнт або інше правоздатна юридична особа або дієздатна фізична особа), яке повинно зробити оплату доставки окремого Відправлення і має діючий договір з GlobalPost. При підписанні договору Платник визначає коло осіб і організацій за доставку Відправлень яких він здійснює оплату і порядок такої оплати. Дану інформацію Платник доводить письмово до Виконавця. При відсутності чинного договору з Виконавцем у Платника оплата доставки відправлення Платником можлива тільки на умовах передоплати.

Код Платника – унікальний номер в розрахунковій системі GlobalPost, присвоєний Клієнту, яка уклала з Виконавцем договір на надання послуг кур’єрської доставки відправлень. Виконавець не повідомляє клієнтам код Платника телефоном. Якщо Клієнт не знає свого коду, Виконавець може повідомити йому його код в письмовому вигляді та тільки на підставі письмового запиту (лист, відправлений на адресу компанії, або по факсу компанії). Клієнт повинен сам зв’язатися з Платником і дізнатися його код. Якщо в накладній не вказано код платника, Одержувач зобов’язаний дане відправлення сплатити при доставці готівкою або надати гарантійний лист, навіть в разі якщо між Одержувачем та Виконавцем укладено договір.

Клієнт (ви, ваш) – будь-яка правоздатна юридична особа або дієздатна фізична особа, його довірена, уповноважена посадова чи службова особа, зацікавлена ​​в даному відправленні, подала заявку та оплачує його доставку. Що стосується кожного окремого відправлення може виступати в якості передавального окреме Відправлення Виконавцеві (Відправник), яка її отримує (Одержувач) або оплачує доставку такого Відправлення (Платник).

Виконавець (ми, наш, нам, нас) – група компаній Globalpost, яка об’єднує співробітників і підприємства працюють під торговою маркою GlobalPost, що надає послуги логістики та кур’єрської доставки відправлень по території обслуговування на підставі даних Правил.

Правила – Правила надання послуг кур’єрської доставки відправлень Globalpost, є стандартним документом, який затверджується Виконавцем, а також є Додатком №1 до Договору на надання кур’єрських послуг (надалі Договір). Правила оновлюються Виконавцем не рідше одного разу на півріччя та надаються його клієнтам на першу вимогу.

Сайт Виконавця – сайт кур’єрської компанії GlobalPost, що знаходиться в Інтернеті на зареєстрованому домені globalpost.ua

Договір – юридичний документ Договір на надання послуг логістики та кур’єрської доставки Відправлень, укладається між Виконавцем – Globalpost або його представництвом і Клієнтом, відповідно до чинного законодавства України.

Доставка відправлень – комплекс послуг, пов’язаних з підготовкою і відправленням Відправлень в межах Території обслуговування, його перевезенням та доставкою, проведенням взаєморозрахунків, контролем над проходженням і одержанням Відправлень.

Не робочий час – включає в себе період з понеділка по п’ятницю включно з 18:00 до 22:00 і з 07:00 до 09:00 за Київським часом (GMT + 2), а також суботу з 09:00 до 16: 00 за Київським часом (GMT + 2).

Територія обслуговування – територія України, держав – членів СНД і далекого зарубіжжя (понад 220 країн світу), на якій проводиться надання послуг доставки кур’єрських відправлень Globalpost. Територія обслуговування в ставленні до конкретних пунктів призначення Відправлень і вартості доставки в них ділиться на тарифні зони.

Діючі тарифи – ціни на послуги, в залежності від виду відправлення, його ваги, терміновості та умов доставки, відстані доставки, діючі на момент надання послуг.

Об’ємна вага – якщо Відправлення має значний обсяг, але малий фактична вага – для розрахунку вартості доставки такого Відправлення відповідно до метричних стандартів IATA розраховується об’ємна вага Відправлення: твір довжини, ширини й висоти відправлення в сантиметрах, розділене на 4000. Якщо Відправлення складається з декількох вантажних (багажних) місць – порівняння фактичного та об’ємної ваги проводиться для кожного вантажного (багажного) місця і загальна вага відправлення виходить звичайним складанням великих величин ваги (метричного або об’ємно).

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄