Експорт з UPS

UPS Corporation – американська компанія, яка надає послуги поштової та кур’єрської доставки, а також логістики по всьому світу. На сьогодні UPS в Києві та Україні в цілому вважається найбільшим постачальником послуг експрес-доставки. Багато в чому це пов’язано зі зрозумілою і прозорою системою відправлень в митних органах, не тільки в країні експорту, а й в країні імпорту.

Компанія GlobalPost співпрацює з UPS і гарантує швидку доставку відправлення і безпеку всіх логістичних операцій.

Особливості міжнародної відправки вантажів UPS

Для всіх міст України діють єдині тарифи міжнародного експрес-перевезення UPS, тоді як у деяких конкурентів можуть бути певні доплати за віддалені регіони і населені пункти.

Термін доставки складає 1-3 дні з моменту вильоту з Києва, з інших міст доставка збільшується ще на 1-2 дня.

Представництва в Україні

GlobalPost має представництва у всіх великих містах України. Відділення працюють в Києві, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Краматорську та інших областних центрах. Відправлення з будь-якого міста України здійснюється за встановленим тарифом. Ознайомитися з тарифами можна на офіційному сайті компанії або в нас на сайті за посиланням.

Для зручності клієнтів, кожен відправник може відстежити відправлення UPS. Це зручний інструмент, який в режимі реального часу показує, де знаходиться ваш вантаж.

Терміни доставки компанією UPS складають 1-3 дні, якщо відправлення здійснюється з Києва, та 2-4 дні, якщо відправлення здійснюється з будь-чкого іншого міста. Терміни для відправки посилок як правило такі самі, як і документів, але можуть трохи відрізнятися і залежать від швидкості митного оформлення.

Розрахунок ціни відправлення

За допомогою онлайн-калькулятора клієнти можуть розрахувати точну вартість, виходячи з представлених тарифів. Також ви можете з України відстежити вантаж UPS до прибуття в пункт призначення.

Для консультації з усіх питань, що стосуються зарубіжної логістики, вартості відправлень звертайтесь за тел. (050) 477-05-05, (067) 622-10-23, (044) 501-15-61.

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄