Експрес доставка по Україні

Экспресс доставка

Наша компанія надає якісний сервіс з доставки документів та посилок в межах України.

На сьогодні ми здійснюємо доставку по трьох категоріях:

Експрес 10 – це прискорена доставка відправлень по території України. Здійснюється на наступний робочий день до 10-00, після отримання відправлення від відправника. Дана послуга доступна не в усіх містах. Більш детально Ви можете ознайомитися в розділі «Тарифи» або за телефонами в операторів.

Експрес 12 Прискорена доставка відправлень по території України здійснюється на наступний робочий день до 12-00, після отримання відправлення від відправника. Дана послуга доступна не в усіх містах. Більш детально Ви можете ознайомитися в розділі «Тарифи» або за телефонами в операторів.

Експрес 16 Стандартна доставка «від дверей до дверей» відправлення отримувачу по території України здійснюється на наступний робочий день до 16-00, після отримання відправлення від відправника. Кур’єр зробить максимум зусиль, для того щоб вручити відправлення особі, зазначеній в експрес-накладної, в іншому випадку відправлення видається уповноваженому представнику одержувача.

Якщо у вас виникли додаткові питання ви завжди можете написати нам на електронну пошту, або скористатися Viber для оперативного зв’язку з нашими менеджерами.

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄