Доставка подарунків кур'єрською службою

доставка цветов курьеромКомпанія GlobalPost надає послугу – кур’єрська доставка квітів та подарунків. Святковий букет або подарункова коробка прибуде до адресата в вказаний відправником час. Стежити за пересуванням кур’єра можна в онлайн режимі. Термінова доставка від 30 хвилин дозволяє оперативно передати подарунок близькій людині, другу чи колезі.

Особливості доставки подарунка кур’єром

Кур’єрська служба доставки подарунків дозволяє з рук в руки передати цінний презент або букет квітів. Незалежно від типу доставки, для однієї людини або масове замовлення, посилка добереться на вказану адресу в обумовлені терміни.

Завдання клієнта – вибрати день доставки та зустрітися з кур’єром для передачі подарунка. Вивіз букетів відбувається з офісів, квіткових магазинів і будь-яких зручних вам локацій. Після доставки клієнт отримує звіт про виконану роботу. Від одержувача потрібно розпис в бланку, з вказаним ім’ям і прізвищем.

Доставку букетів і подарунків по місту здійснюють досвідчені кур’єри, які гарантують цілісність і збереження вантажу.

Послуги з доставки подарунків у GlobalPost

Послуга кур’єрської доставки в обласні центри займе ліше 1 день. Окрім того ми можемо доставити подарунок до 10, або до 12 години ранку наступного дня. Доставка по невеличких містах України – лише 1-2 дні. Послуга «Експрес 10» дозволяє доставити посилку день в день протягом декількох годин в межах одного міста.

Особливості та переваги роботи з GlobalPost:

  • доступна оплата за безготівковим розрахунком з урахуванням ПДВ.
  • вартість доставки подарунка кур’єром – 150 грн за вагу до 5 кг по Київу або будь-якого іншого обласного центру.
    Регіони доставки – обласні центри України.
  • термін доставки подарунка – гарантовано на наступний день.

Кур’єрська служба доставки подарунків в Києві дозволяє в зазначені терміни передати посилку або букет квітів дорогим людям, партнерам і друзям.

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄