Умови доставки

Умови доставки відправлень по території України

Експрес 18

Стандартна доставка «від дверей до дверей» відправлення отримувачу по території України та за кордон здійснюється на наступний робочий день до 18-00, після отримання відправлення від відправника. Винятки становлять міста, які знаходяться на відстані від 700 км і більше від місця відправлення. Кур’єр зробить максимум зусиль, для того щоб вручити відправлення особі, зазначеній в експрес-накладної, в іншому випадку відправлення видається уповноваженому представнику одержувача.

Експрес 12

Прискорена доставка відправлень по території України здійснюється на наступний робочий день до 12-00, після отримання відправлення від відправника. Дана послуга доступна не в усіх населених пунктах. Більш детально Ви можете ознайомитися в розділі «Тарифи» або за телефонами в операторів.

Експрес 10

Прискорена доставка відправлень по території України здійснюється на наступний робочий день до 10-00, після отримання відправлення від відправника. Дана послуга доступна не в усіх населених пунктах. Більш детально Ви можете ознайомитися в розділі «Тарифи» або за телефонами в операторів.

Суботня доставка

Доставка відправлень по території України здійснюється у вихідний день. Дана послуга доступна не в усіх населених пунктах. Більш детально Ви можете ознайомитися в розділі «Тарифи» або за телефонами в операторів.

Додаткові послуги

Особисто в руки

«Особисто в руки» здійснюється виключно особі, зазначеною в експрес-накладної за умови наявності контактного телефону. У разі неможливості доставки особисто особі, доставка узгоджується з відправником і після цього здійснюється доставка, або переноситься доставка на інший час.

Повідомлення

«Повідомлення» – повернення оригіналу експрес-накладної з підписом і печаткою одержувача. Здійснюється протягом декількох робочих днів з моменту вручення відправлення одержувачу.

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄