Прорахунок

Умови надання послуг для доставки по Україні

1. Категорії послуг

1.1 Експрес 18. Доставка документів отримувачам по території України здійснюється на наступний робочий день до 17-00 год., після приймання вантажу до перевезення від Відправника. Виключення складають міста, які знаходяться на відстані від 600 км і більше. Вантаж видається представнику Отримувача, незалежно від зазначеної в експрес – накладній контактної особи. Місцем знаходжения Відправника або Отримувача є – місце, до якого може добратися представник Виконавця (далі по тексту Виконавець) – для документів і вантажів вагою до 5 кг.

1.2 Експрес 12. Доставка документів по території України здійснюється на наступний робочий день до 12-00 год після приймання відправлення від відправника. Діє виключно для міст які вказані в переліку у Додатку №1 з тарифами на доставку. При відправленні в межах одного міста по категорії Експрес 12 доставка здійснюється в той самий день, за умови, що відправлення забране у Відправника до 12-00 поточного дня

1.3 Експрес 10. Доставка документів по території України здійснюється на наступний робочий день до 10-00 після приймання відправлення від відправника. Діє виключно для міст які вказані в переліку у Додатку №1 з тарифами на доставку. При відправленні в межах одного міста по категорії Експрес 10 доставка здійснюється в той самий день у термін до 3 годин, або на наступний день до 10-00, якщо це влаштовує замовника послуги.

1.4 Терміни доставки розраховуються в робочих днях і не враховують день прийому відправлення у Замовника

1.5 Доставка «Особисто в руки» виконується виключно особі зазначеній в експрес накладній за умови наявності контактного телефону. У випадку неможливості доставки особисто особі, доставка погоджується з відправником і після цього здійснюється доставка, або переноситься доставка на інший час

1.6 «Повідомлення» – повернення оригіналу накладної з підписом одержувача. Здійснюється на протязі 7 робочих днів з моменту доставки одержувачу

2. Пакування відправлень

– Вантажні відправлення повинні мати тару та упаковку. Відправлення має бути упаковане з урахуванням його властивостей, щоб забезпечити збереження під час транспортування.
– Упаковка вантажів має бути чистою, сухою без зовнішніх ушкоджень та доступу до вмісту.
– Характер упаковки повинен відповідати вмісту відправлення та вазі, забезпечуючи збереження вмісту усередині упаковки.
– При виборі упаковки важливо звертати увагу на відповідність габаритів, таким чином внутрішньотарні вкладення мають бути щільно укладені і не містити порожнеч.
– На упаковці має бути відповідне маркування, згідно з характером вантажу (не кантувати, крихке, не перевертати, обережно, тощо).
– Металева, скляна, пластмасова тара в яку упаковуються рідкі вантажі мають бути герметично захищені від витоку.
– Вантажі, які вимагають особливих умов зберігання та перевезення, повинні містити відповідне маркування та супровідні інструкції. В противному випадку Виконавець не несе жодної вiдповiдальностi за псування вантажу.
– Забороняється упаковка в одну коробку (тару) вантажів різного характеру (скло, папір, небезпечні матеріали, тощо) з метою запобігання псуванню під час транспортування. Такі вантажі необхідно розділити в різну тару.
– При відсутності або невідповіності упаковки даним вимогам, Виконавець залишає за собою право відмовити в заборі вантажу або не несе відповідальність за його збереження при перевезенні.

3. Заборонений вантаж до пересилання

– Паспорти або інші документи, що підтверджують особу
– Готівка її еквіваленти (кредитні карти, не погашені чеки, ощадні книжки), а також акції підприємств, акцизні марки, тощо.
– Небезпечні матеріали (легкозаймисті та горючі матеріали).
– Наркотичні засоби, радіоактивні, вибухові, їдкі та інші небезпечні речовиниа.
– Зброя вогнепальна, пневматична, газова, боєприпаси, а також основні частини вогнепальної зброї.
– Коштовні та напівкоштовні камені, вироби з них.
– Тварини та їх шкури.
– Ліки
– Прах.
– Тютюнові вироби.
– Компакт-диск, диски із записом програмного забезпечення та базами даних.

Дотримання правильності норм та законів, діючих в кожній країні, входить у відповідальність відправника. Відправлення підлягають інспекції співробітниками митниці або інших урядових органів, що може привести до їх затримки. Наша компанія зберігає за собою право розглядати можливість транспортування будь-якого відправлення, яке не було оформлено за правилами відправки вантажів. При оформленні не було вказано характер вантажу, його призначення або не має супровідної документації.

Відправник погоджується, що його Відправлення є прийнятним для транспортування або вважається неприйнятним, якщо:
– воно класифіковано як небезпечний матеріал, небезпечні товари, предмети, заборонені або обмежені для перевезення організаціями ІАТА (Міжнародною асоціацією повітряного транспорту), ІСАО
(Міжнародною організацією цивільної авіації), будь-яким відповідним урядовим відомством або іншою відповідною організацією

4. Вимір фактичної або об’ємної авги вантажу

Вага вантажу може вимірятися за двома параметрами: фактична вага (з упаковкою), або об’ємна вага (з упаковкою), в залежності від того який параметр більший. Для об’ємних відправлень малої ваги використовується показник об’ємної ваги. Для того, щоб визначити об‘ємну вагу, необхідно провести замір в сантиметрах три габаритних (максимальних) розміра вантажу в упаковці і застосувати наступну формулу: (довжина (см) х ширина (см) х висота (см)) / 4000 = об’ємна вага (кг)

5. Розміщення замовлення

Розмістити замовлення на перевезення вантажу можливо по телефону, зателефонував до Виконавця за тел. (044) 501 15 61

Для розміщення замовлення Відправник або Отримувач повинен надати диспетчеру Виконавця наступну інформацію:

• Адреса, телефон, назва компанії Відправника, контактна особа Відправника, час роботи і перерви в роботі Відправника;
• Місто, куди повинен бути відправлене посилання;
• Кількість місць;
• Приблизна вага або об’єм вантажу, який необхідно перевезти;
• Платник

Для виконання замовлення у Виконавця повинно бути не менше ніж 3 години часу, в іншому випадку виконавець має право відмовити у виконанні замовлення. Про те якщо Замовник узгодив з представником Виконавця менший час для Виконання, то таке замовлення може бути прийняте до виконання.

Якщо Відправник або Отримувач невірно/не повністю зазначають/надають або взагалі не зазначають/надають вище зазначену інформацію, Виконавець залишає за собою право відмовитися від прийняття замовлення або не гарантує його своєчасне виконання.

При розміщенні замовлення, ввідправлення повинно бути повністю підготовлене до відправки для уникнення простою кур’єра Виконавця.

Виникли запитання?

Звертайтеся до професіоналів
Залиште свої дані і ми зв’яжемося з вами


    та прочитав(ла) політику конфеденціальності

    Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.