Доставка з Південної Кореї

Розвинена промисловість Південної Кореї робить цю країну дуже привабливою для українських компаній і підприємців. Вона виробляє якісну і недорогу електроніку, побутову техніку, запчастини для промислового обладнання та комплектуючі до автомобілів, одяг, аксесуари, а також безліч інших товарів. Але складності, пов’язані з оформленням документації, страховкою вантажів і проходженням митниці, зупиняють багатьох вітчизняних імпортерів. Компанія Global Post допоможе вам організувати доставку товарів з Південної Кореї в Україну в максимально стислі терміни за доступною ціною.

Особливості доставки службою GlobalPost з Південної Кореї

У більшості випадків ми використовуємо авіатранспорт для доставки з Південної Кореї. Такий вид транспорту забезпечує максимальну швидкість доставки.

Ви можете вибрати один із двох варіантів доставки:

  1. Категорія «Експрес» – доставка через партнерську мережу UPS за 2-4 робочі дні до Києва.
  2. Категорія «Стандарт» – доставка через одну з країн Євросоюзу, після чого товар перевозиться на територію України автомобілем. Термін транспортування в такому випадку становить близько 7 днів.

Щоб замовити перевезення вантажу або посилки, перейдіть у відповідний розділ на сайті компанії або зв’яжіться з нашим менеджером по телефону. Після оформлення заявки і зазначення адреси відправника наш кур’єр забере товар безпосередньо у нього. Після того, як посилка пройде митне оформлення, вона доставляється на адресу отримувача.

Від чого залежить вартість доставки?

Вартість послуг з доставки посилок вагою від 0,5 до 100 кг, які надає наша компанія, розраховується за допомогою тарифної сітки і не змінюється протягом року. Провести розрахунок згідно з діючими тарифами можна самостійно, скориставшись калькулятором за посиланням.

Для прикладу, вартість доставки посилки категорії «Стандарт» вагою 10 кг з Південної Кореї до Києва складе для клієнта 3840 грн з урахуванням ПДВ. При цьому посилка буде доставлена ​​протягом тижня.

Перевезення вантажів вагою понад 100 кг виконується за індивідуальним, вигіднішим, тарифом.

Оплатити доставку може як відправник, так і одержувач.

Чому з нами вигідно і зручно працювати?

  • Ми працюємо з перевіреними міжнародними компаніями.
  • Відповідаємо за збереження вантажу.
  • Допомагаємо оформити на митниці експорт і імпорт.
  • Можемо запропонувати доставку за невисокою ціною.
Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄