Доставка посилок з США

Компанія GlobalPost пропонує послугу доставки посилок з США в Україну всім, хто бажає придбати закордонний товар, але не знає, як його отримати. Якщо у вас є родичі, які проживають в Америці, вони також можуть відправити посилку одним із запропонованих варіантів.

Доставка посилок з США в Україну

Компанія співпрацює з приватними особами, продавцями, інтернет-магазинами. Щоб зробити доставку посилок в Україну з США більш економною, GlobalPost готовий розглянути варіант поділу великої посилки на кілька маленьких.

Додаткові послуги, пов’язані з прийманням продукції, перепакуванням і оформленням посилки, здійснюються безкоштовно. Коли посилка прибуває в країну призначення, то після проходження митного контролю в Україні, вона потрапляє на склад компанії.

Термін доставки посилки з США в Україну

Термін доставки посилок з США залежить від транспорту, який вибирає клієнт для перевезення вантажу. Компанія GlobalPost співпрацює з авіаційними компаніями, які доставляють продукцію максимально швидко.

Стандартний час отримання бандеролі з Америки не перевищує 5-7 днів. Якщо замовнику потрібна доставка посилки з США в Україну в терміновому порядку, то експрес варіант транспортування займе не більше 3-х днів. Цей спосіб фахівці GlobalPost рекомендують своїм клієнтам, як пріоритетний, тому, що він дозволяє скоротити час очікування посилки.

Переваги доставки з США з GlobalPost

  • приємні тарифи. Вартість доставки посилки з США в Україну нижче, ніж у конкуруючих фірм;
  • швидкі терміни доставки;
  • відсутність додаткових комісій;
  • можливість автоматичної відправки;
  • оплата після того, як доставка посилки з України в США завершена;
  • захист відправлень від пошкоджень і втрати.

Не відмовляйте собі в задоволенні купити якісні брендовані товари в США, ми доставимо їх швидко і безпечно.

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄