Доставка посилок в країни СНД

В останні роки взаємини України та країн Співдружності Незалежних Держав дещо погіршилися, проте доставка дрібних вантажів в цьому напрямку не припинилася. Відправити посилку з України в країни СНД сьогодні можна оперативно і безпечно. Транспортні контрагенти складуть оптимальний маршрут з урахуванням побажань клієнта, проконтролюють бандероль і підготують всі необхідні для відправки документи.

Доставка посилок і документів в країни СНД

Послуга перевезення поштових відправлень здійснюється по одному з трьох транспортних каналів.

  1. Послугами автомобільного транспорту. Доставка в країни СНД і ближнього зарубіжжя на легкових авто, невеликих мікроавтобусах, напівпричепах, фурах або траках є традиційним способом трансферу посилок будь-якого типу. Спецтехніка різного тоннажу гарантує відносно швидку і безпечну доставку. Перевага даного способу – незалежність від роботи портів і аеропортів, що забезпечує прибуття бандеролей і вантажів в обумовлену дату і час. Вигідно замовляти автоперевезення, коли мова йде про доставку в сусідні країни, наприклад, з України в Білорусь, або Молдову.
  2. Відправити посилку з України в країни СНД можна і залізничними шляхами. Краще рішення для транспортування великих оптових партій товару. Потяги здатні перевозити вантажі практично будь-яких габаритів, конфігурації та ваги. А також збірні вантажі, особливо, при поганих погодних умовах, адже залізничного складу не страшні сніг, ожеледь або дощ.
  3. Авіафрахт. Має на увазі відправку посилок повітряним транспортом. Послугою користуються ті, кому необхідно терміново доставити вантаж, або ж посилка цінна і вимагає особливих умов трансферу. Так, такий варіант не найдешевший, але іноді дуже виручає.

Вартість доставки посилок і документів в СНД

Порахувати, скільки коштуватиме доставка документа або посилки дуже просто. Більшість вітчизняних транспортних компаній пропонують тарифний калькулятор, який розрахує вартість доставки в країни СНД. Все, що потрібно, це вказати вагу і габарити посилки, а також адреса доставки.

Зверніть увагу! Тарифний калькулятор не враховує терміновість трансферу і витрати на митницю.

Щоб дізнатися, у скільки обійдеться міжнародна доставка вантажів в СНД, слід звернутися до логіста компанії-перевізника.

Міжнародна доставка посилок в СНД

Послуга дозволяє компаніям вчасно передавати зразки продукції потенційним замовникам і партнерам, а також пересилати ознайомчі матеріали для участі в тематичних форумах і виставках. Фізособи мають можливість отримувати посилки з товарами, замовленими в країнах СНД.

Щоб здійснити доставку, потрібна підготовка відповідного пакету паперів, куди входить:

  • інвойс;
  • документ, який підтверджує вартість посилки;
  • паспорт безпеки для небезпечних вантажів;
  • сертифікат відповідності;
  • довідка з Міністерства культури (для предметів мистецтва);
  • довідка подвійного призначення (для військової техніки).

Що стосується термінів доставки посилок, то вони встановлені в робочих днях, з розрахунку 5-денного робочого тижня, не рахуючи дня отримання відправлення від відправника. Терміни відображають транзитний час знаходження посилки в дорозі і не враховують час, витрачений на розмитнення в країні відправлення, отримання, а також в транзитних країнах.

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄