Доставка з Японії

Японія входить до складу країн-виробників найбільш якісних товарів у світі. У першу чергу, це стосується японської електроніки, побутової техніки та високотехнологічного обладнання. Все це робить доставку товарів з цієї країни затребуваною послугою. Єдина проблема в тому, що Японія і Україна знаходяться далеко одна від одної, за тисячі кілометрів. Наша компанія GlobalPost допоможе вам вирішити питання доставки вантажів і посилок з Японії в найкоротші терміни.

Особливості доставки службою Global Post з Японії

Ми віддаємо перевагу використанню літаків для доставки з Японії. Такий вид транспорту забезпечує максимальну швидкість доставки за доступною ціною.

У нас на сьогодні доступні дві опції доставки:

  • Категорія «Експрес» – доставка через партнерську мережу UPS за 2-4 робочі дні до Києва.
  • Категорія «Стандарт» – доставка через країну ЄС з подальшою доставкою в Україну на автомобілі. Вона займає близько 7 днів.

Зробити замовлення на перевезення вантажу або посилки можна на сайті компанії або в телефонному режимі. Після оформлення заявки та зазначення адреси відправника наш кур’єр забирає товар безпосередньо у нього. Далі, після митного оформлення, посилка доставляється одержувачу.

Від чого залежить вартість доставки?

Вартість наших послуг з доставки посилок вагою від 0,5 до 100 кг розраховується згідно з тарифною сіткою та зафіксована на весь рік. Тарифи можна дізнатися за допомогою калькулятора за посиланням.

Наприклад, вартість доставки посилки по категорії «Стандарт» вагою 10 кг з Японії до Києва складе для клієнта 3840 грн з урахуванням ПДВ. Посилка буде доставлена ​​протягом тижня.

Для відправлень вагою понад 100 кг ми пропонуємо індивідуальний, більш вигідний, тариф. Оплата за доставку проводиться як відправником, так і одержувачем.

Чому з нами вигідно і зручно працювати?

  • Ми працюємо з перевіреними міжнародними компаніями.
  • Відповідаємо за збереження вантажу.
  • Допомагаємо оформити на митниці експорт та імпорт.
  • Пропонуємо доставку за невисокою ціною.
Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄