Доставка закордонного паспорта і паспорта моряка

Закордонний паспорт і паспорт моряка — надважливі документи, втрата яких може завдати багато неприємностей їх власнику, а на відновлення знадобиться чимало часу і фінансових ресурсів. Однак у деяких випадках необхідне пересилання цих документів. Так, наприклад, може виникнути необхідність відправлення закордонного паспорта для оформлення візи у консульство країни, яка не має свого посольства на території України. Що стосується паспорта моряка, то для продовження строку його дії особа, яка знаходиться закордоном, повинна відправити цей документ в Україну. Після цієї процедури паспорт має бути повернений моряку. При цьому абсолютно неприпустимі будь-які затримки.

Куди варто звертатися?

Для вирішення питання з доставкою закордонного паспорта чи паспорта моряка в іншу країну можна зайнятися цим самостійно, що виллється у значні трати як по часу, так і з фінансової точки зору. Тому краще за все довірити це завдання службі кур’єрської доставки, яку виконує компанія Global Post.

До переваг такого рішення відносять:

  • високу швидкість доставки цінного документа без ризику його втрати (пошкодження, крадіжки, знищення);
  • передачу документа виключно у руки обраної людини;
  • охоплення більшості регіонів.

При цьому вартість кур’єрської доставки значно нижча тієї суми, яка знадобиться для перевезення закордонного паспорта або паспорта моряка власними силами.

Have a question?

Contact professionals
Leave your details and we will contact you

    Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.