Ціни

Доставка гуманітарної допомоги

Друзі.

В цей скрутний час ми не можемо стояти осторонь і не працювати. Багато хто знає, що в 2014-му році ми вже пережили релокейт з міста Донецька, де був наш головний офіс. Зараз це трапилось знову. Але ми тримаємось, завдяки ВСУ і нашим друзям.

Багато хто з наших співробітників і партнерів пішли боронити державу до лав ВСУ та ТРО. Ті, хто лишився, наразі розробили зручну схему доставки гуманітарної допомоги з країн ЄС до України.

Спільно з нашими друзями з БФ “Братів Чурило” ми маємо можливість завозити гуманітурну допомогу в Україну.
Наші партнери у Словаччині надають нам склад, який приймає вантажі, сортує їх, оформлює необхідні документи.

Далі вантаж завантажується у наші автомобілі, доставляється в Україну, розмитнюється і розвантажується на нашому складі в місті Ужгород.

З міста Ужгород ми відвантажуємо або безпосередньо отримувачам(замовникам) або направляємо адресно за допомогою наших партнерів перевізників, або за допомогою поштових компаній. Окрім того в нас також є можливіть направити вантаж за допомогою спеціальних залізничних вагонів Укрзалізниці. Доставка вагонами може відбуватись в будь-яке місто в яке наразі курсують потяги.

Для доставки ми приймаємо будь-які вантажі не заборонені чинним законодавством, зокрема: ліки, одяг, ковдри, продукти харчування, елементи захисту для ТРО та ВСУ, рації, оптику та інше.

Свою роботу ми робимо безкоштовно. Наші партнери в Словаччині роблять свою роботу також безкоштовно. Єдина витратна частина в даному випадку – це паливо для перевізників для доставки з Кошице в Ужгород.

Якщо у вас є можливість надати нам допомогу в транспортуванні вантажу з Кошице до Ужгороду, то ласкаво просимо до наших лав. Будь-яка допомога нам потрібна і дуже важлива. Долучайтесь!

Наші контакти стосовно цього питання:

+380637772686 Дмитро Колосовський – директор компанії

 

 

Виникли запитання?

Звертайтеся до професіоналів
Залиште свої дані і ми зв’яжемося з вами


    та прочитав(ла) політику конфеденціальності

    Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.