Додаткові послуги доставки GlobalPost

Компанія GlobalPost надає додаткові послуги доставки для фізичних і юридичних осіб. Кожну додаткову послугу можна замовити в будь-який час, погодивши деталі з менеджером. Професійні кур’єри швидко і в зазначені терміни доставлять документацію, посилки, букети та інші типи вантажів. Тарифи залежить від обраної послуги, ваги посилки та часу виконання.

 

Суботня доставка

Послуга кур’єрська доставка доступна для клієнтів, які хочуть отримати посилку в вихідний день. Час доставки з 9:00 до 16:00.

доставка


Повторна доставка

Послуга повторної доставки, в разі, якщо перша – у неї не виконано в зазначений час з незалежних від кур’єрської служби причин: невірно вказана адреса, відсутність одержувача на місці, невірна контактна інформація.

доставка


Переадресація

Зміна адреси доставки, зазначеної в накладній, доступна для відправників. Для цього необхідно зв’язатися з менеджером GlobalPost і повідомити нову адресу. Посилка прибуде й буде вручена одержувачу за новою адресою.

доставка


Оголошена цінність

Послуга для доставки цінних вантажів і посилок. Оголошена цінність в деяких випадках обмежується межами компанії.

доставка


Кур’єрська доставка в неробочий час

Кур’єрська доставка в неробочий час здійснюється з понеділка по п’ятницю в ранкові години з 6:00 до 9:00, і у вечірній час з 18:00 до 22:00. Доставка виконується в терміновому порядку або обмовляється з менеджером заздалегідь. Детальніше.

доставка


Доставка подарунків кур’єрською службою

Святковий букет або подарункова коробка прибуде до адресата в вказане відправником час. Стежити за пересуванням кур’єра можна в онлайн режимі. Термінова доставка від 30 хвилин дозволяє оперативно передати подарунок близькій людині, другу чи колезі. Детальніше.

доставка


Особисто в руки

«Особисто в руки» здійснюється виключно особі, зазначеною в експрес-накладної за умови наявності контактного телефону. У разі неможливості доставки особисто особі, доставка узгоджується з відправником і після цього здійснюється доставка кур’єром, або переноситься доставка на інший час.

доставка


Повідомлення

«Повідомлення» – повернення оригіналу експрес-накладної з підписом і печаткою одержувача. Здійснюється протягом декількох робочих днів з моменту вручення відправлення одержувачу.

Дізнатися більше про додаткові послуги ви можете тут.

доставка

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄