Додаткові послуги доставки GlobalPost

Компанія GlobalPost надає додаткові послуги доставки для фізичних і юридичних осіб. Кожну додаткову послугу можна замовити в будь-який час, погодивши деталі з менеджером. Професійні кур’єри швидко і в зазначені терміни доставлять документацію, посилки, букети та інші типи вантажів. Тарифи залежить від обраної послуги, ваги посилки та часу виконання.

Термінова доставка ліків по Україні

Термінова доставка ліків доступна для клієнтів, які бажають отримати ліки дуже швидко. Час доставки лише декілька годин. Вартість доставки складає 200 грн. Також можливе бронювання і викуп ліків з аптек за 2% від вартості препаратів. Можлива оплата послуг і ліків з будь-якої країни.

доставка

Суботня доставка

Послуга кур’єрська доставка доступна для клієнтів, які хочуть отримати посилку в вихідний день. Час доставки з 9:00 до 16:00.

доставка


Повторна доставка

Послуга повторної доставки, в разі, якщо перша – у неї не виконано в зазначений час з незалежних від кур’єрської служби причин: невірно вказана адреса, відсутність одержувача на місці, невірна контактна інформація.

доставка


Переадресація

Зміна адреси доставки, зазначеної в накладній, доступна для відправників. Для цього необхідно зв’язатися з менеджером GlobalPost і повідомити нову адресу. Посилка прибуде й буде вручена одержувачу за новою адресою.

доставка


Оголошена вартість

Послуга для доставки цінних вантажів і посилок. Оголошена вартість в деяких випадках обмежується правилами компанії.

доставка


Кур’єрська доставка в неробочий час

Кур’єрська доставка в неробочий час здійснюється з понеділка по п’ятницю в ранкові години з 7:00 до 9:00, і у вечірній час з 18:00 до 20:00. Доставка виконується в терміновому порядку або обмовляється з менеджером заздалегідь. Детальніше.

доставка


Доставка подарунків кур’єрською службою

Святковий букет або подарункова коробка прибуде до адресата в вказаний відправником час. Термінова доставка від 60 хвилин дозволяє оперативно передати подарунок близькій людині, другу чи колезі. Детальніше.

доставка


Особисто в руки

«Особисто в руки» здійснюється виключно особі, зазначеною в експрес-накладної за умови наявності контактного телефону. У разі неможливості доставки особисто особі, доставка узгоджується з відправником і після цього здійснюється доставка кур’єром, або переноситься доставка на інший час.

доставка


Повідомлення

«Повідомлення» – повернення оригіналу експрес-накладної з підписом і печаткою одержувача. Здійснюється протягом декількох робочих днів з моменту вручення відправлення одержувачу.

Дізнатися більше про додаткові послуги ви можете тут.

доставка


Акредитація на митниці

Щоб отримати акредитацію на митниці, зверніться за допомогою до наших фахівців з GlobalPost. Вам нададуть перелік документів із заповненими формами, а також завірять для митниці копії документів протягом дня. Оформлення акредитації відбувається без вашої участі. Компанія GlobalPost допоможе оформити документи на будь-якій митниці України для як підприємств, так і приватних підприємців, представництв іноземних фірм і організацій.

Вартість послуг з оформлення акредитації на митниці – 500 грн (без ПДВ і витрат по оплаті послуг нотаріуса для засвідчення копій документів).

доставка


Митне оформлення міжнародних експрес відправлень і вантажів

Кожна посилка з будь-якої країни світу, при перетині кордону, проходить процедуру митного оформлення.

Наш фахівець допоможе оперативно зібрати потрібні документи та швидко пройти процедуру митного оформлення як для фізичних, так і для юридичних осіб.

доставка


Страхування

Згідно з правилами надання поштових послуг, послуг логістики та кур’єрської доставки, а також міжнародної кур’єрської служби GlobalPost відправнику надається послуга зі страхування відправлення з партнером компанії ПРАТ СК “АЛЬФА-СТРАХУВАННЯ”, пошти, вантажу як документального, так і не документального характеру.

доставка

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄