Ціни

Інструкція з використання особистого кабінету

Вхід в систему https://cabinet.globalpost.ua

При вході в систему Ви повинні ввести свій логін і пароль. Якщо це потрібно, поставте «галочку» «запам’ятати мене».

На мал. 1. зображена форма входу в систему.

Після успішного входу в систему Ви будете перенаправлені на сторінку зі створеними Вами раніше накладними. Якщо накладних ще немає, то Ви побачите привітання.

 

 

 

 

У верхній частині сторінки знаходиться головне меню системи, яка зображена на мал. 2.

 

 

 

Створення накладної

Основним завданням системи є швидке і зручне створення накладних. Для створення накладної виберіть пункт меню «Створити накладну» в головному меню.

При цьому здійсниться перехід на сторінку, приклад якої зображено на малюнку нижче.

Поля з міткою (*) є обов’язковими для заповнення.

У групі полів, позначених міткою * 1, розташовуються такі дані: прізвище відправника – Ваше прізвище, компанія, телефон – Ваш телефон, адреса компанії.

Ви можете відредагувати в цій групі полів прізвище та телефон. Поля мають сірий колір (наприклад, поле компанія) не можуть бути відредаговані.

Почніть заповнення накладної з редагування або введення прізвища відправника і телефону в групі полів * 1. Якщо в цьому нема потреби, то залиште все в групі полів * 1 без зміни.

 

 

Потім потрібно перейти до заповнення полів в групі * 2. Ця група містить інформацію про одержувача.

Почніть з заповнення поля Компанія. Введіть частину назви компанії-одержувача. Якщо з’явиться список, що випадає), то виберіть компанію-одержувача з нього. При виборі адресу одержувача буде заповнений автоматично.

Якщо в випадаючому списку немає потрібного Вам одержувача. Введіть його назву повністю, а потім введіть адресу по полях починаючи із країни.

 

 

 

 

 

 

 

При цьому слід врахувати, що якщо ви поставите галочку «особисто в руки», то поля прізвище та телефон одержувача стануть обов’язковими для заповнення.

Якщо опис вложеного складається з декількох слів,то слід розділяти їх пробілами або використовувати перехід на новий рядок (натискати Enter). Після того, як всі необхідні поля були заповнені потрібно натиснути на кнопку «Створити». При цьому ви перейдете на сторінку перегляду накладної.

У цьому вікні Ви можете роздрукувати накладну, натиснувши на кнопку друк.

Для покращення роботи сайту та взаємодії з користувачами ми використовуємо cookie. Якщо Ви продовжите використовувати сайт, ми будемо вважати що Вас це влаштовує.