У багатьох країнах норми, що регулюють правила ввезення домашніх тварин, відрізняються. Є держави, для яких характерний підвищений інфекційний ризик, тому в них практично не можна ввозити улюбленців. У країнах же, де ввезення тварин дозволено, влада вимагає дотримуватися всіх розпоряджень. Ознайомитися з ними можна на сайті спеціалізованих органів країни, куди вирушають господарі тваринки.
Країною з найсуворішими ветеринарними службами є Австралія, вони вимагають зробити всі щеплення і обстеження в будь-якій акредитованій країні. Але навіть при ввезенні тварини остання повинна перебувати на карантині 10 днів.
В Ізраїлі, крім щеплення від сказу, влада вимагає ще зробити аналіз крові на антитіла, а в Британії тварини ввозяться тільки як вантаж у багажному відсіку та тільки перевізником, у якого є ліцензія. Перед подорожжю в Таїланд потрібно повідомити про свої наміри в контролюючі органи і отримати дозвіл.
Це теж необхідно передбачити, адже у кожної країни свої правила не тільки для ввезення домашніх тварин. Адже не кожен готель впустить постояльця з собакою чи кішкою, побоюючись за стан номера. Та й по сусідству можуть жити люди, у яких на шерсть тварин алергія.
Тому при замовленні номера або житла для оренди необхідно обов’язково дізнатися, чи пускають господарі до себе з тваринами, і з’ясувати всі умови. Варто знати, що часто за це доводиться доплачувати.
Домашніх вихованців краще перевозити двома способами:
В салон дозволяється брати улюбленця вагою до 8 кг. Тварина має бути в спеціальному контейнері. Один дорослий має право транспортувати одну тварину в переносці. Але варто пам’ятати, що можуть не пустити в салон, якщо від звіра чути запах.
У вантажному відсіку власники авіакомпаній створять всі необхідні умови для комфортного перебування тварини. Багажник відрізняється герметичністю, хорошою опалюваністю і можливістю фіксації контейнерів. На вихованців, що перевищують вагу 45-50 кг, потрібно скласти договір із перевезення вантажів.
Для тварини необхідно оформити ветеринарний паспорт, який буде містити всю інформацію про щеплення та обстеження. Але ще потрібно зробити дозвіл на виїзд із країни – ветеринарне свідоцтво №1.
Його видають у державних ветлікарнях. У ньому прописують дані про вихованця, власника і про те, куди вони йдуть.
Експерти радять для породистих улюбленців взяти довідку, що вони не будуть використовуватися для спаровування, щоб господаря не підозрювали у вивезенні ексклюзивної тварини. Якщо ж вид тварини цінний, то про це краще промовчати. Але на виставці потрібно показати підтвердження.
Авіакомпанію теж слід повідомити і заручитися її згодою. Їй потрібно відправити всі документи по електронній пошті.
Як бачимо, поїхати з твариною за кордон цілком реально. Але доведеться зібрати документи, домовитися з компаніями, проставити всі щеплення і оформити всі документи. Правила країни з ввезення тварин слід вивчити, а також забронювати готель з уточненням, що вони пускають туди з улюбленцями.
Error: Contact form not found.
Для відстеження посилки, введіть, будь ласка, номер експрес-накладної та натисніть «Пошук»
Відправлення доставлено
Дата відправлення: 25/06/2021 12:27:00
Тип відправлення: Експрес 18
Відправлено із: Україна - Київ
Відправлено в: Україна - Київ
Дата отримання: 29/06/2021 17:12:00
Ім’я отримувача Бугаец
Якщо у вас виникли додаткові питання, ви завжди можете написати нам на імейл, або скористатися Viber для оперативного зв'язку з нашими менеджерами