Доставка з Таїланду

Таїланд – країна, що активно розвивається, вона входить до трійки лідерів за обсягами виробництва в своєму регіоні. Вона експортує такі товари, як взуття, текстиль, рис, каучук, морепродукти, автомобілі, електронне обладнання, комп’ютерну техніку, ювелірні вироби в багато країн світу, в тому числі в Україні. Якщо ви хочете замовити доставку товарів з Таїланду в Україну, фахівці компанії Global Post допоможуть вам вирішити це питання.

Особливості доставки службою GlobalPost з Таїланду

Ми віддаємо перевагу використанню авіатранспорту для доставки з Таїланду. Він забезпечує максимальну швидкість доставки за доступною ціною.

На сьогоднішній день ми надаємо два варіанти доставки:

  • Категорія «Експрес» – доставка через партнерську мережу UPS за 2-4 робочі дні до Києва.
  • Категорія «Стандарт» – доставка через одну з європейських країн з подальшим перевезенням вантажу в Україну автотранспортом. У цьому випадку доставка займає близько 7 днів.

Замовити перевезення вантажу або посилки можна на сайті компанії або скористатися зазначеним номером телефону. Після того, як буде оформлена заявка і вказана поштова адреса відправника, наш кур’єр приїжджає безпосередньо до нього, щоб забрати товар. На наступному етапі, після проходження всіх митних процедур, посилка доставляється одержувачу.

Від чого залежить вартість доставки?

Розрахунок суми за наші послуги з доставки посилок вагою від 0,5 до 100 кг відбувається згідно з тарифною сіткою. При цьому вартість фіксована протягом усього року. Розрахувати її за діючими тарифами можна за допомогою калькулятора, доступного за посиланням.

Наприклад, вартість доставки посилки по категорії «Стандарт» вагою 10 кг з Таїланду до Києва складе 3840 грн з урахуванням ПДВ. При цьому посилка буде доставлена ​​одержувачу протягом тижня.

Оплата посилок, вага яких перевищує 100 кг, виконується за індивідуальним, більш вигідним, тарифом.

Оплатити доставку може як відправник, так і одержувач.

Чому з нами вигідно та зручно працювати?

  • Ми працюємо з перевіреними міжнародними компаніями.
  • Відповідаємо за збереження вантажу.
  • Допомагаємо оформити на митниці експорт і імпорт.
  • Виконуємо доставку за вигідною ціною.
Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄