Відправлення зразків продукції та оформлення сертифікату MSDS

Відправлення зразків продукції — поширена послуга, якою користуються компанії, котрі бажають налагодити взаємовигідне співробітництво із закордонними партнерами і прорекламувати свій товар. Щоб відправлений зразок був доставлений отримувачу, відправник повинен знати основні митні та податкові нюанси. Перш за все, потрібно визначити мету відправлення — наприклад, вказати, що товар призначений для ознайомлення покупця з метою розширення ринку збуту.

Пересилати за кордон можна зразки таких товарів:

  • собачий чи котячий корм (у невеликих кількостях);
  • продукти харчування від виробника (солодощі, каву, чай, консерви, напої, шоколад) — необхідно надати спеціальну документацію;
  • мед вагою до 2 кг для проведення експертизи в лабораторії;
  • косметику і парфумерію.

У деяких випадках можна також відправити зразки алкоголю та тютюнових виробів.

Допомога з отриманням сертифікату MSDS

Паспорт MSDS — це міжнародний документ, який складається з урахуванням вимог нормативно-правових актів країни-імпортера (у європейських країнах — регламент REACH). Він оформлюється мовою отримувача і стосується відправлення хімічних речовин за кордон та є частиною супровідної документації.

Щоб не займатися цими питаннями самостійно, витрачаючи на це час та гроші, краще доручити їх вирішення спеціалістам компанії Global Post. Вони гарантують збереження продукції, що відправляється, а також допоможуть з оформленням супровідної документації, включаючи сертифікат MSDS.

Дякуємо, що обрали нас!
Наш менеджер зв'яжеться з Вами! 😄